Apie mus

Sveikatos centras „ENERGETIKAS“

Mielas lankytojau, džiaugiamės, kad apsilankėte mūsų internetiniame portale. Tikimės, kad čia rasite visą Jus dominančią informaciją apie sveikatos centrą „Energetikas“ bei mūsų siūlomas paslaugas.

Galima prisiminti Hipokratą, kuris yra pasakęs, kad „pati gamta gydo“. Šis posakis labai tinka mūsų pajūrio zonai. Harmonijos ir sveikatos pirmiausiai reikia ieškoti gamtoje. Gamta mums suteikia visa, ko reikia fizinei ir psichinei sveikatai. Į Baltijos pajūrį mus veja vidinė išmintis – organizmas reikalauja jodo. Šis mikroelementas būtinas, kad organizmas fukcionuotų normaliai. O pajūryje jo į valias!

Sveikatos centras ,,Energetikas“ – tai gilias gydymo tradicijas puoselėjantis centras, kuris savo veiklą pradėjo 1986 metais. Nuo įkūrimo pradžios čia gydosi, ilsisi bei sveikatingumo procedūromis naudojasi Lietuvos ir užsienio šalių gyventojai. Lankytojus konsultuoja, gydymo procedūras ir jų trukmę, atsižvelgiant į sveikatos būklę, parenka aukštos kvalifikacijos gydytojai. Procedūras atlieka įstaigos profesionalūs specialistai, dirbantys Jūsų sveikatai, grožiui ir gerai nuotaikai!

Sveikatos centras „Energetikas“ veikia ištisus metus.

Mūsų centras – tai lyg atskiras pušynų apsuptas sveikatos miestelis. „Energetikas” susideda iš trijų gyvenamųjų korpusų, kuriuose yra 201 renovuotas kambarys, bei medicininio bloko. Tai labai patogu, nes po atliktų procedūrų nereikia išeiti iš patalpų. Klientų poreikius palengvina liftas, tai suteikia didesnę laisvę judėti. Mes siekiame, jog kiekvienas svečias galėtų jaustis lyg namuose!

Maitinimas sveikatos centre yra įvairaus tipo, tris kartus per dieną: platus švediško stalo meniu, taip pat subalansuotas dietinis maitinimas. Juk sakoma, kad pietūs kavinėje – bene geriausias būdas sutrumpinti darbo dieną, pakeisti aplinką, smagiai paplepėti su draugais. Mūsų centre esančioje kavinėje rasite ne tik jaukią aplinką, bet ir įvairų patiekalų pasirinkimą.

Mūsų šūkis:

Sveikata ir energija ištisus metus!

VIZIJA

Mes siekiame, kad Lietuvoje ir aplinkinėse šalyse mūsų sveikatos centro pavadinimas ,,Energetikas” taptų energijos ir sveikatos sinonimu. Kartu norime pasiekti patį aukščiausią aptarnavimo lygį, kad mūsų klientai galėtų ne tik atsipalaiduoti, atstatyti savo sveikatą, jėgas, bet ir liktų mūsų pastovūs klientai. Siekiame, kad mūsų sanatorija jiems būtų artima, jie jaustųsi laisvai, bei norėtų čia sugrįžti nuolat!

MISIJA

Suteikti besigydantiems žmonėms profesionalią medicininę priežiūrą, veiksmingą gydymą bei malonų poilsį prie Baltijos jūros ištisus metus.

VERTYBĖS

1. Dėmesys klientui

Sveikstantis žmogus džiaugiasi gyvenimu.
Stengiamės įsiklausyti į kiekvieno mūsų kliento problemas, skirdami jam ypatingą dėmesį. Kiekvienam besigydančiajam paskiriamas vienas reabilitacijos procesu besirūpinantis specialistas, todėl pacientui suteikiamas individualus ir optimalus gydymas bei fizinis krūvis.

2. Profesionalumas

Nuolatinis tobulinimasis bei kvalifikacijos kėlimas yra vienas svarbiausių reikalavimų, keliamų mūsų sveikatos centro darbuotojams. Dauguma čia dirbančių gydytojų yra ne vieno profilio specialistai – jie turi po kelias licencijas ir žmogui gali padėti įvairiais atvejais. Mūsų medicinos personalas nuolat dalyvauja naujuose mokymuose, taip gilindami savo žinias ir ugdydami gebėjimus.

3. Tradicijos

Kartu su naujovėmis mes paisome tradicijų. Sveikatos centras „Energetikas“ tam, kas vertina tradicijas, kartu žavisi ir naujovėmis!