SPA centras / Palanga
sveikata ir energija ištisus metus
Sveikatos gerinimo programos
Bendradarbiaujame
Sveikatos draudimas

Pagrindinės privačių (savanoriško) medicinos išlaidų draudimo kompanijos, su kuriomis bendradarbiaujame.

Draudimo bendrovės Lietuvoje:

  • UAB „BTA Draudimas“
  • ERGO Life insurance SE
  • UAB „SEB gyvybės draudimas“
Kviečiame ilsėtis ir stiprinti sveikatą
Paslaugos

Lankytojus konsultuoja, gydymo procedūras ir jų trukmę, atsižvelgiant į sveikatos būklę, parenka aukštos kvalifikacijos gydytojai. Procedūras atlieka įstaigos profesionalūs specialistai, dirbantys Jūsų sveikatai, grožiui ir gerai nuotaikai!

Užimtumo organizavimas
VAIKŲ STOVYKLOS

Mūsų stovykla išsiskiria tuo, kad turi šildomą vidaus baseinąlauko teniso kortus, taip pat futbolo, krepšinio, tinklinio aikštes. Vaikai galės ne tik mankštintis erdviame stovyklos sporto aikštyne, bet ir praplėsti kūrybinį akiratį, lavinti vaizduotę, išmokti bendravimo ir tolerancijos meno. Nuostabus gamtos prieglobstis šalia banguojančios jūros ir žaliuojančių pušynų – tinkamiausia erdvė aktyviai ilsėtis, pasisemti kūrybinių idėjų.

Programoje numatytos veiklos vaikams padės geriau pažinti save ir kitus, rasti atsakymus į probleminius klausimus. Kiekvieną dieną stovyklautojai dalyvaus įvairiuose kūrybiniuose užsiėmimuose, susitikimuose su žinomais žmonėmis (menininkais, atlikėjais, vieno ar kito amato srities žinovais, pedagogais), įgyvendins komandines ir individualias užduotis.